Pomůcky pro dospělé, kteří si umí hrát!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Vibrační kroužek na penis ve tvaru zajíčka

Tento vibrační, škrtící kroužek je ve tvaru zajíčka, fialové barvy. Velmi zábavné bude, také Vaše experimentování s jeho ideální pozicí tak, aby vám přinesl maximum potěšení a vzrušení. Vibrační kroužek je velice elastický a tak se snadno přizpůsobí každému muži. Kroužek se snadno zapíná a vypíná. V hlavičce zajíčka je umístěna vibrační patrona, kterou můžete ovládat pomocí otočného knoflíku, kterým si velice snadno nastavíte intenzitu vibrace.

Vibrační kroužek na penis ve tvaru zajíčka
není skladem

Běžná cena: 402,00 Kč

Naše cena: 349,00 Kč

Popis produktu Další informace

Vibrační kroužek na penis ve tvaru zajíčka - Popis produktu

Tento vibrační, škrtící kroužek je ve tvaru zajíčka, fialové barvy. Velmi zábavné bude, také Vaše experimentování s jeho ideální pozicí tak, aby vám přinesl maximum potěšení a vzrušení. Vibrační kroužek je velice elastický a tak se snadno přizpůsobí každému muži. Kroužek se snadno zapíná a vypíná. V hlavičce zajíčka je umístěna vibrační patrona, kterou můžete ovládat pomocí otočného knoflíku, kterým si velice snadno nastavíte intenzitu vibrace. Baterie jsou součástí balení.


 


POZOR:


Produkt není antikoncepčním přípravkem. Před použitím si přečtěte návod uvnitř balení. Vibrační kroužek je vyroben z materiálu ke kterému používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


 

Vibrační kroužek na penis ve tvaru zajíčka - Další informace

Kód ero*s00057
Počet v balení 1
Voděodolnost / waterproof Ano
Materiál Měkký gel
Barva Fialová transparentní
Vibrace Ano
Vibrace na klitoris Ano
Druh napájení Ne