Pomůcky pro dospělé, kteří si umí hrát!

Telefonické objednávky: +420 733 792 990

Lubrikační gel WATER TOUCH Fresh Feeling - Aqua 100 ml

Lubrikační gel WATER TOUCH je založený na vodní bázi se zvlhčujícími účinky. Lubrikační gel přizpůsobený Vašim erotickým potřebám, který nebarví a nedráždí pokožku. Je dermatologicky testován a splňuje nejpřísnější evropské normy. Lubrikační gel WATER TOUCH je snadno ve vodě rozpustný. Neobsahuje žádné oleje, barviva a nezapáchá. Chuť gelu je neutrální. Gel je vhodný na pohlavní, tak i orální sex.

WATER TOUCH Fresh Feeling - Aqua 100 ml
externí sklad

Běžná cena: 217,00 Kč

Naše cena: 169,00 Kč

Popis produktu Další informace

Lubrikační gel WATER TOUCH Fresh Feeling - Aqua 100 ml - Popis produktu

Lubrikační gel WATER TOUCH je založený na vodní bázi se zvlhčujícími účinky. Lubrikační gel přizpůsobený Vašim erotickým potřebám, který nebarví a nedráždí pokožku. Je dermatologicky testován a splňuje nejpřísnější evropské normy. Lubrikační gel WATER TOUCH je snadno ve vodě rozpustný. Neobsahuje žádné oleje, barviva a nezapáchá. Chuť gelu je neutrální. Gel je vhodný na pohlavní, tak i orální sex.


 


Tento lubrikační gel lube4lovers není antikoncepčním přípravkem a neobsahuje spermicidní látky. Lubrikační gel je možné použít před či během sexu a v kombinaci s kondomy. Tento gel Vám přinese nové neznáme pocity při Vašem milování.

Lubrikační gel WATER TOUCH Fresh Feeling - Aqua 100 ml - Další informace

Kód ero*g00063
Objem (ml) 100
Chutě Bez chutě
Vůně Bez vůně
Báze Vodní báze